Wiadomość od Pastora

Drogi Przyjacielu, 

Być może trafiłeś na naszą stronę z czystej ciekawości lub dlatego, że jesteś człowiekiem poszukującym prawdy. Jakkolwiek by nie było, jestem przekonany, iż nie był to przypadek, ale raczej, że to sam Bóg Wszechmogący, któremu zależy na Tobie i Twoim zbawieniu, zatroszczył się o to, aby tak się stało.

Bogu zależy na Tobie tak bardzo, że zdecydował się poświęcić swojego Jedynego Syna, ażeby Ciebie ratować przed potępieniem. Boży Syn, Jezus Chrystus, umarł na krzyżu, zajmując Twoje miejsce. Pomyśl tylko, jak wielka musi być Jego miłość do Ciebie. Nie pozwól, aby ta Wielka Miłość pozostała bez odpowiedzi z Twojej strony. Zachęcam Cię do szczerej rozmowy z Bogiem. Zwróć się do Niego w prostej modlitwie – On na pewno Cię zrozumie.

Zapraszam Cię również do osobistego (nie tylko w INTERNECIE) odwiedzenia naszej społeczności. Spotkasz tu grono zwykłych ludzi, których zachwyciła ta Niezwykła Miłość Jezusa Chrystusa, i którzy z powodu tej Jego Miłości postanowili swoje życie poddać Jemu jako Panu. Jeśli zechcesz, znajdziesz tu także oddanych przyjaciół, którzy troszczą się i pomagają sobie nawzajem – także Ciebie chętnie otoczą swoją troską i opieką.

Pozostając w nadziei, iż niedługo się spotkamy, pozdrawiam Cię w Imieniu naszego Pana i Zbawiciela – Jezusa Chrystusa.

en_USEnglish